درباره ما

درباره شرکت پایش انرژی

شرکت پایش انرژی با تکیه بر توان تخصصی نیروی انسانی مجرب و کارآزموده بر پایه سالها تجربه موفق در زمینه های گوناگون مرتبط با صنعت و ساختمان پایه گذاری گردید. پایش انرژی با بهره مندی از ارتباطات بازرگانی قوی با تولیدکنندگان تراز اول جهان، با کیفیت ترین محصولات بین المللی در زمینه اتوماسیون صنعتی و هوشمندسازی ساختمان را به بازارهای داخلی عرضه می نماید؛ از این جمله می توان موارد های ذیل را نام برد:
این مجموعه همچنین پایلوت موفقیت آمیز پروژه های فنی و مهندسی گوناگونی در زمینه برق و ابزاردقیق را در کارنامه خود دارد. از این جمله می توان به پروژه هایی از این دست اشاره کرد:

پروژه طراحی، نصب و بهینه سازی سیستم کنترل احتراق بویلر در پالایشگاه شیراز

پروژه طراحی، نصب و بهینه سازی سیستم کنترل احتراق بویلر در صنایع چوب و کاغذ مازندران

پروژه طراحی، نصب و بهینه سازی سیستم کنترل احتراق بویلر در نيروگاه مشهد

در سال های اخیر و با آزادسازی نرخ حامل های انرژی، ضرورت مدیریت هوشمند انرژی در ساختمان ها اعم از مسکونی، اداری، تجاری و … بیش از پیش نمایان گردید. سیستم مدیریت انرژی به عنوان بخشی از سیستم مدیریت هوشمند ساختمان از مولفه هایی همچون تجهیزات سخت افزاری و سیستم نرم افزاری تشکیل شده است. پایش انرژی به عنوان یک مجموعه دانش بنیان با توسعه سیستم نرم افزاری مطابق با نیازهای بومی و شرایط ساختمان های ایرانی در کنار استفاده از تجهیزات سخت افزاری تولید اروپا و آمریکا سعی بر آن دارد تا کیفیتی دوچندان را به سازندگان و ساکنان ساختمان های هوشمند ارائه نماید. این مهم به جز با تلاش های مجدّانه متخصصین پایش انرژی برپایه سالها تجربه محقق نخواهد شد. از آنجا که به عنوان عضوی از جامعه متخصصین انرژی و ساختمان بر این باوریم که ایرانیان شایسته ی بهترین های جهانند، کوشش مان همواره بر محور ارائه ی باکیفیت ترین محصولات و راهکارها به بازار داخلی است. از جمله پروژه های انجام شده و در دست انجام این شرکت در زمینه هوشمندسازی خانه و ساختمان می توان به موارد ذیل اشاره کرد: